Nové „deskovky“ v knihovně!

In CategoryAktuality
ByAdministrátor

 

Od dubna 2017 se můžete těšit na:

 

 

1.DOMINION INTRIKYDominion Intriky

Je nová verze oblíbené strategické hry, která přináší do hry více interakce. Hráči budují své vlastní říše, staví vesnice, tržiště a hromadí majetek. Staňte se pány nejmocnějšího dominia!

 

2.LEO MUSÍ KE KADEŘNÍKOVI  Leo musí ke kadeřníkovi

Leo musí ke kadeřníkovi, protože přes hřívu sotva vidí. Jeho cesta se však může pořádně protáhnout. Dokáže se Leo díky Vaší paměti a, předvídavosti a spolupráci s dalšími hráči dostat do kadeřnictví než zavře?

 

3.ZAJÍC A ŽELVA    Zajíc a želva

Zajíc a želva z Ezopovy bajky se spolu se lstivým lišákem, bázlivou ovečkou a strašlivým vlkem znovu rozhodnou změřit své síly! Kdo z nich se stane Vaším favoritem a komu budete naopak škodit?

 

4.KRYSÍ VÁLKA    Krysí válka

Vtipná karetní hra Krysí válka Vás zavede mezi znepřátelené krysí klany Eidamáků a Hermelínů, které spolu od nepaměti válčí. Dokážete přelstít svého protivníka a získat tak vítězství pro svého pána? Vzhůru do boje!

 

5.NA PRODEJ   Na prodej

Na prodej je napínavá rodinná hra, ve které se projeví Váš obchodní duch. Levně nakupujete, draze prodáváte a budujete své mocné impérium. Vyzkoušíte si, zda máte pevné nervy při dražení a zda dokážete odhadnout své soupeře! Vítejte na aukci nemovitostí!

6.QUIDDLER   Quiddler

Quiddler je karetní hra, pro všechny, kteří rádi soutěží ve slovních bitvách. Vaší municí budou písmenka a slabiky a Vaším bojištěm stůl před Vámi.

 

 

7.CORTEX   Cortex pro děti

Logická hra Cortex pro děti procvičuje paměť, pozornost, koordinaci, abstraktní myšlení a schopnost rozeznávat hmatem různé předměty nebo struktury. Cortex zapojí i ty části mozku, o kterých jste dosud neměli ponětí!

 

 

 

Leave a Reply